Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPRZEDAM  Zasilacz Corsair CX600M
Mam do sprzedania używany modularny zasilacz:
Corsair CX600M

Najważniejsze cechy zasilacza to:
  • Niezawodny i kompatybilny
    Seria CX została zaprojektowana, zbudowana i przetestowana według ściśle określonych standardów bezproblemowej instalacji i łatwej eksploatacji. Dodatkowo czarna, matowa obudowa wraz ze złączami i kablami nadają twojemu systemowi elegancki, high-endowy wygląd.
  • Wentylator 120mm sterowany termicznie
    Po zainstalowaniu zasilacza nie musisz nigdy więcej o nim pamiętać. Sterowany termicznie wentylator, praktycznie niesłyszalny podczas stanu bezczynności, redukuje hałas nawet w czasie ekstremalnego obciążenia.
    Certyfikat 80 Plus BRONZE i przemyślana konstrukcja wentylatora sprawia, że generowany szum jest ledwo słyszalny.
  • Modularne okablowanie
    Duża liczba złącz pozwala zasilić mnóstwo różnych urządzeń i magazynów pamięci. Dzięki pół modularnemu zasilaczowi pozbędziesz się niepotrzebnych kabli.
    Ponieważ peryferyjne kable zasilające nie są na stale zamocowane do zasilacza, możesz użyć wyłączenie tych, których w danej chwili potrzebujesz. Reszta pozostaje w pudełku, a nie w obudowie komputera, gdzie powodowałyby bałagan i utrudniały przepływ powietrza.
Link do dokładnego opisu zasilacza na stronie x-kom.pl - Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
Cena sklepowa to 349 zł

Moja cena ze względu, iż zasilacz był używany to 250 zł

[Obrazek: 1.jpg]
Mam czarny pas w poniżaniu !!

[Obrazek: e05320948b4cdf10029d48db59bbcbde.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości