Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETS2  AMS Transport - Spedycja
Witam

Wykonujemy kolejne rozliczenie z poprzedniego miesiąca. Przejechaliśmy 46 185 km, zrobiliśmy 83 tras, średnie spalanie wyniosło 35.28/100 L, zarobiliśmy 41 278 €, przewieziona łączna masa towarów 1 383, zużyliśmy 16 294 L paliwa. Całość znajdziecie na Naszej stronie: Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

Rekrutacja OTWARTA na zestaw:

Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
Ostatni pogrzebałem przy swoim TGX i wrzuciłem parę pierdół przez zmoda. Co dodałem ? Wrzuciłem rejki na dds'a, boxy, cb-radio, toll-collect, butlę gazową i bańkę na wodę. Prawdopodobnie zrobię to ze wszystkimi autami.

[Obrazek: bFRGaIv.jpg]

[Obrazek: BOpJ2nJ.jpg]

[Obrazek: Rs0dI00.jpg]
Cytat:
Trasa:
Głogów (ElComNet) - Dortmund (Raben)
Ładunek: Użyte plastiki
Tonaż: 16
Kilometry: 702

Witajcie. Dostałem wiadomość od jednego z Naszych kontrahentów, iż jest ładunek użytych plastików do załadowania. W domu mi się strasznie nudziło, więc pomyślałem czemu nie podjąć się zlecenie. Wziąłem ubrania i najpotrzebniejsze rzeczy i pojechałem na bazę. Odpaliłem MAN'a i ruszyłem w kierunku Głogowa. Samochodów za dużo nie jeździło o 6 rano, więc w godzinę byłem już na firmie. Podjechałem na firmę i poszedłem do biura zapytać co i jak i akurat powiedzieli mi, że mam się podstawić pod rampę. Podstawiłem się pod rampę wrzuciłem młotki na tacho i poszedłem na halę obserwować załadunek. Magazynier zrobił swoje, a Ja odjechałem od rampy odpiąć bok aby zabezpieczyć ładunek. Trasa minęła mi dosyć spokojnie. U Niemca nie było problemów z ruchem przez co nie miałem stresu podczas jazdy. Po jakimś czasie tacho kazało mi zjechać na obowiązkową 45 minutową pauzę. Zrobiłem sobie pyszną kawę i ugotowałem pierogi ruskie. Po zjedzeniu i wypiciu kawy umyłem naczynia i mogłem wyruszać dalej. Szczęście mi dopisało, bo udało mi się wykonać całą trasę zgodnie z czasem pracy. Dojechałem do Dortmundu i poszedłem do biura pytać czy mnie dzisiaj zdejmą. Okazało się, że zrobią to bez problemu, a Ja poszedłem odbezpieczyć ładunek i podczas zdejmowania sprawdziłem na GPS najbliższy parking.

[Obrazek: vfFooSN.jpg]

[Obrazek: LwrjcDI.jpg]

[Obrazek: dpuKb6P.jpg]

[Obrazek: 8SvBrpl.jpg]

[Obrazek: E5u72ro.jpg]

[Obrazek: qAI3WWo.jpg]

[Obrazek: faHYEQ7.jpg]

[Obrazek: IHUGR7W.jpg]

[Obrazek: N4o5X9q.jpg]

[Obrazek: a55d7Mi.jpg]
Podziękowali: Kamil
Ostatnio nasza razem z Kubą postanowiliśmy pojechać do dealera DAF'a i zakupić tejże markę. Mamy nadzieję, że auto nie będzie sprawiało większych problemów. Natomiast nasze Renault zostało sprzedane.

[Obrazek: 2000px-Daf_logo.svg.png]

DAF XF 106

Dane pojazdu

Model: XF

Emisja spalin: Euro 6

Podwozie: 4x2

Kabina: Space Aero

Moc silnika: 460

Rok produkcji: 2016

Skrzynia biegów: Automat, ZF 12AS2531TO R

Zbiorniki paliwa: 1400L

Tablice rejestracyjne: WGM 4AE2

Sztuk: 1

Kierowca: Brak

[Obrazek: xRQnLli.jpg]
Witam. Jak wiecie nasza firma obchodziła swoje pierwsze urodziny. Sprzedaliśmy wszystkie zestawy zostawiając DAF'a i MAN'a Euro 6. Czy zestawy jakieś kiedyś będą ?
Tego nie wiem i Ja. Pozdrawiam!
Nie samym singlem człowiek żyję. Ostatnie wojaże z Kubą.

[Obrazek: jG5tB9z.jpg]

[Obrazek: SGTGZop.jpg]

[Obrazek: cLAMurv.jpg]

[Obrazek: mqUdpte.jpg]
Podziękowali: juju
Ostatnio w naszej firmie dokonaliśmy wymiany naczep. Dwie naczepy Krone zostały sprzedane, a na ich miejsce kupiliśmy naczepy Berger EcoTrail. Obydwa modele naczep zostało wyposażone w muldę oraz podnoszoną oś.

[Obrazek: berger-logo.png]

[Obrazek: 6w4ezxH.jpg]

[Obrazek: 0gGjW56.jpg]
Ta firma jeszcze istnieje Ohmy Nawet nie wiedziałem Iksde Biggrin
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!| Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas! | Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości