Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATS & ETS2  Jak dodać pieniądze do profilu?
W tym poradniku pokażę jak łatwo i szybko dodać lub odjąć pieniądze z naszego konta w grze.

Słowo wstępu

Wiem że większość z Was uzna ten poradnik za oszukiwanie, i po części się z tym zgadzam. Jednak (!) sposobem tym nie tylko możemy dodać środki do konta, a także odejmować konkretne kwoty. Dzięki temu możemy symulować różne wydarzenia, wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Ja na przykład jakiś czas temu zacząłem jeździć na mapie Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!. Oczywiście mapa nie wymaga zakładania kolejnego profilu, ale mi wydawało się to rozsądniejsze. A jak wiadomo, nowy profil, brak własnej ciężarówki i brak pieniędzy. Dlatego też sposobem zaprezentowanym poniżej dodałem sobie środki, aby było mnie stać na zakup ciężarówki, a taką samą kwotę odjąłem sobie z mojego głównego profilu, gdzie posiadam spory zapas gotówki. Wszystko to skłania do zadania sobie pytania:

"Dlaczego mam jeździć szybkie zlecenia aby zarobić na ciężarówkę, skoro na innym profilu mam miliony uczciwie zarobione?"

1. Pobieramy Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

2. Pobrany plik wklejamy tutaj:

[Obrazek: T51HrFn.png]

Należy pamiętać że folder z ciągiem cyfr i liter zaprezentowany poniżej zależny jest od Waszej nazwy profilu, więc w Waszym przypadku folder będzie się różnił nazwą.

[Obrazek: KVKaH2p.png]

Powinno to wyglądać tak:

[Obrazek: OebxG8j.png]

3. Przeciągamy plik game.sii na SII_Decrypt.

[Obrazek: tZM8c02.png]

Powinno wyskoczyć nam ostrzeżenie o zabezpieczeniach, klikamy Uruchom.

[Obrazek: Wr9NWp6.png]

4. Plik game.sii został rozszyfrowany. Otwieramy go notatnikiem. Wciskamy jednocześnie Ctrl + F. W pojawiającym się okienku wpisujemy account i klikamy Znajdź następny.

[Obrazek: oe9tGSq.png]

5. Kiedy znajdziemy interesującą Nas linijkę, zamykamy okno wyszukiwania. Cyfra w linijce money_account: to kwota jaką aktualnie posiadamy w grze. Należy jednak pamiętać, że w Euro Truck Simulator 2 kwota ta podana jest w Euro, a w American Truck Simulator w Dolarach. Jeśli w Euro Truck Simulator 2 korzystamy z Polskich Złotych, to kwota w linijce money_account: będzie podzielona przez 4,27, ponieważ taki kurs aktualnie obowiązuje w grze (jeśli np. chcemy mieć 1 milion złotych, należy wpisać 234192 itd.). W miejscu poprzedniej liczby wpisujemy interesującą Nas kwotę. Zapisujemy i zamykamy. Plik SII_Decrypt usuwamy.

[Obrazek: 1A0ruUX.png]

To wszystko. Po wczytaniu gry nasza kwota na koncie się zmieniła.

[Obrazek: JGCmtaX.png]
Odpowiedz
Podziękowali: KamilTK

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości