Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SMR  Spintires MudRunner - Dyskusja ogólna
Niby na najbliższej konferencji prasowej wydawcy ma być zapowiedziane DLC. Wieść niesie że ma to być amerykańska mapa z ichniejszymi truckami.
Odpowiedz
(04 Luty 2018, 12:07)Rudy napisał(a): Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz
Tutaj o tym przeczytałem Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
Odpowiedz
Ogólna dyskusja odnośnie gry Spintires MudRunner

Wątek został stworzony aby każdy mógł podzielić się swoimi przemyśleniami/opinią o grze.
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
Odpowiedz
To ja się podzielę Swoimi przemyśleniami - Gra to 99% tego co mieliśmy w ST, 1% to nowy content. Gra póki co nie warta zakupu w przypadku posiadania zwykłego SpinTires.
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz
Podziękowali: Tigre
Może i ja coś dodam od siebie. Z racji tego że w zwykłym ST mam przegrane prawie 200h to znam tą grę bardzo dobrze. Szkoda mi trochę tego że wszystko sprowadzili tylko do wożenie drzewa z pkt A do B a gra ma naprawdę potencjał. Brakuje mi w tej grze możliwości załadunku drewna samemu. Ale całej naczepy a nie tak jak to wygląda teraz, 2-3 kłody. Druga sprawa to skoro na niektórych mapach umieszczone są tz. zręby to mogli porozrzucać na nich kłody tak żebyśmy musieli przedzierać się przez te pniaki w celu załadowania swojego samochodu. O nowych mapach nie wspomnę bo w zwykłym ST, każdą z map mogę przejść z zamkniętymi oczami w trybie symulacji. Mogli dodać możliwość wożenia jakiś innych urobków jak kamienie itp. No ale  jeśli chodzi o fizykę i zabawy w błocie to gra nie ma sobie równych.
[Obrazek: 20180126182620_12jsn6.jpg]
OdpowiedzUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości