Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATS & ETS2  Freetrack
Siemka!
Zastanawiam się nad kupnem freetrack z allegro Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas! ale nie wiem czy to na pewno działa, ma ktoś z was jakieś doświadczenie?

Z góry dziękuje za pomoc!
Angel
Odpowiedz
Ja sam robiłem czapeczkę, z wieszaka i odblasków do kamizelki. Kamerę kupiłem z diodami podczerwonymi, koszt mi wyszedł jakieś 70pln (z przesyłkami i wszystkim). Tutaj masz gotowy zestaw za 100...
Co do samego free track'a - z tego co pamiętam, to ten program działa tylko na 32 bitach. Więc w ATS'a nie pograsz.
Program FaceTrackNoIR działa na 64 bitach bez problemu i będzie Ci działał z czapką.
Przeszedłem przez oba te programy i pierwszy działał lepiej, ale niestety, odpadł po wyjściu ATS'a. Drugi, trochę się gubił, jak miałeś jakieś źródło światła za plecami, odbicia... Zdarzały się sytuacje, gdy gubił czapkę, i bez restartu programu nie potrafił się odnaleźć (często kończyło się na barierach, bo odwracał głowę w grze gdzies na bok)
Jest to doskonała alternatywa dla TrackIR'a 5, który kosztuje ponad 800pln... Jednak, ma swoje wady i działa trochę gorzej. (Teraz mam właśnie TrackIR'a i uważam, że jest dużo lepszy)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości