Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyszłość On The Road
MATAMET to tylko porównanie wyglądu budynków, a mi chodzi o system załadunku i rozładunku towaru. Tego jestem właśnie bardzo ciekawy, czy zrobią to podobnie jak w grach SCSu czy coś jednak zrobią po swojemu. Wiem że marudzę, sorki Wink
Odpowiedz
Podziękowali: MATAMET
(31 Styczeń 2018, 23:59)Pioras napisał(a): MATAMET to tylko porównanie wyglądu budynków, a mi chodzi o system załadunku i rozładunku towaru. Tego jestem właśnie bardzo ciekawy, czy zrobią to podobnie jak w grach SCSu czy coś jednak zrobią po swojemu. Wiem że marudzę, sorki Wink

Póki co wygląda to tak jak w ETS2, potem....hihihi będzie się działo, oooooo panie Biggrin
OnTheRoad Polish Community Manager
[Obrazek: 6CKD4AC.gif]
Odpowiedz
Cosik czuję , że będzie realnie . Ludziki i wózki będą ładować ha haha .
BRRRR[Obrazek: image.gif]UUUUMMM

BRRRRUUUUUUMMMMBRRUUUMMBRRUUMBRUM
Odpowiedz
Ja odkąd pamiętam marzę w ETS2/ATS o przewijaniu czasu podczas załadunku - np. tuż po podpięciu naczepy coś klikamy i czas się przewija tak jak przy spaniu, a w tym czasie trwa załadunek, czas załadunku by był losowy od pół do nawet 3 godzin (czy ile to tam może trwać w realnym świecie). Tylko że w grach SCSu to by za bardzo sensu nie miało, bo nie mamy własnych naczep, gdy bierzemy zlecenie można uznać że naczepa jest załadowana. W OTR mamy własne naczepy i tutaj zaczynają się nowe możliwości, choćby to co przed chwilą opisałem. Gdyby dodali taki bajer byłbym w szoku Wink
Odpowiedz
Ja nic ani do osób które promują tą grę nie mam ani do samej gry, tylko po co od razu nadmuchiwać balonik że gra będzie lepsza od gier SCS-u poczekajmy aż wyjdzie wersja finałowa gry i wtedy porównujemy to do ETS/ATS, ponieważ na razie są to tylko założenia że gra będzie lepsza od tych wydawanych przez SCS, a mnie osobiście jakoś na razie gra nie przekonała co nie zakłada że kiedyś gra lepsza od tych od SCS-u nie będzie.
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
Odpowiedz
Tomasz19 Nikt nic nie pisze że gra będzie lepsza od ETS2 natomiast niektóre mechaniki które już są i które będą (i je widziałem) wskazują na to że gra będzie miała coś czym będzie mogła się wyróżniać Smile

Ps. Nie ten temat, tutaj omawiamy aktualizacje, do dyskusji o samej grze masz osobny temat Tongue
Odpowiedz
No, Panowie, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, a wszystko na to wskazuje, do końca tego tygodnia powinienem dostać ostateczny buildy aktualizacji 0.6.7 do już ostatecznego spolszczenia i w przyszłym tygodniu zawita na Steam oficjalnie aktualizacja wraz z małym prezentem którego nikt jeszcze nie widział Smile
Możliwe że przed oficjalna premierą ogarnę jakiegoś lajwa na YT :3
Odpowiedz
W końcu, już myślałem że chłopaki pojechali na wakacje Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości