Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak powstał Twój nick?
elot360?

Brat z racji imienia za młodu dostał przydomek Olo. No to że ja mam na imię Eryk to też chciałem być tak fajny jak swój brat i nazywałem siebie elo. Nie wiem jak, ale przerodziło się to w elota, a te 360 to nawet najstarsi górale nie wiedzą.
Odpowiedz
Podziękowali: Kamil
Mój ciągnie się od podstawówki. Topik Topek, tak mnie od nazwiska wołali i tak zostało. Zamieniłem sobie k na q, co by mi ludziska mówili topiku Wink I żebym się za bardzo z pająkiem topikiem nie kojarzył, ale nie wyszło, kojarzyli Biggrin Znów Topek to we woju było takie wozidło w naszej drużynie topograficznej w BDP. Już nawet marki nie pamiętam, bo to nawet z garażu nie wyjeżdżało, tylko służyło kierowcy do codziennego pucowania. I tak to ten, ciągnie się do dziś na netach i u starych kumpli z podstawówki.
Odpowiedz
Najpierw kumple pewnego chłopaka z osiedla obok zaczęli wołać na niego Pioras, pewnie od tego że miał na imię Piotrek jak i ja. Wtedy moi kumple podłapali ksywkę i najpierw jeden zaczął tak na mnie wołać, po miesiącu wszyscy Biggrin I tak zostało do dzisiaj. Szczerze mówiąc podoba mi się ta ksywka i się z nią zżyłem. Gdzieniegdzie korzystam też z "pioras55", 5 to moja szczęśliwa liczba, gdzieś kiedyś zakładałem jakieś konto, z jedną 5 było zajęte więc zacząłem zakładać wszędzie konta z dwoma piątkami.
Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!

Link widoczny tylko dla zalogowanych Dołącz do Nas!
Odpowiedz
Tigre lub Tigre87 - wymyśliłem sam, bo w szkole i w ogóle wszędzie wołali na mnie po nazwisku, bo mam takie z niemcowni, tak jak jeden znany polityk Szczerbol
Tigre, to po prostu tygrys po włosku, po włosku dlatego że po angielsku było zbyt wiele takich nicków w necie. 87, to końcówka roku urodzenia. Wybrałem sobie tygrysa, bo w dzieciństwie mnie przerażał podobnie jak niedźwiedź, tak że miałem nawet koszmary z tymi bestiami i przez to wizerunek tygrysa utrwalił mi się w głowie na tyle, że postanowiłem sobie właśnie taki nick i avatar wybrać.

Na forum SCSu mam nick: dawidstigi1987 - dawid, to wiadomo, stigi, to Stig z Top Gear, bo po prostu lubię tą postać, a 1987 to rok urodzenia.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości