Witaj na forum iTrucks PL,

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

  Euro Truck Simulator 2 Update 1.33 Open Beta
Napisane przez: Pioras - 11 godzin(y) temu - Odpowiedzi (1)

Euro Truck Simulator 2 Update 1.33 Open Beta

Część naszej hardkorowej społeczności fanów od wieków prosi nas, byśmy zaangażowali ich w testowanie naszych gier, aby umożliwić im zobaczenie wcześniejszej wersji. W ubiegłym tygodniu zdecydowaliśmy się na małą próbę i wydaliśmy eksperymentalną wersję beta aktualizacji ETS 1.33. To była gra, która nie została jeszcze uznana za wystarczająco stabilną dla publicznej wersji beta na dużą skalę, ale posiadanie większej ilości informacji zwrotnych na jej podstawie byłoby dla nas korzyścią, gdybyśmy mogli szybciej identyfikować potencjalne problemy, mając więcej uwagi na temat nowych funkcji. Zapowiedzieliśmy to tylko na naszym Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) i liczyliśmy na Was. Ilość informacji zwrotnych dowiodła, że ​​był to udany eksperyment, zauważając pewne problemy z tym wczesnym okresem, które zdecydowanie nam pomogły.

Dzięki temu doświadczeniu możemy rozważyć dodanie kolejnego kroku do naszego regularnego testowania. Zawsze zaczynamy od wewnętrznych bet i kontynuujemy najpierw przez zamknięty test beta z naszą docenioną stabilną kadrą zaufanych testerów ochotników. Teraz nowy krok może być wciąż surową eksperymentalną wersją beta dla najbardziej odważnych z was, zanim dotrzemy do szeroko nagłośnionej, otwartej wersji beta przed ostatnią aktualizacją gry.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w eksperymentalną wersję beta, teraz jesteśmy w stanie uruchomić aktualizację ETS2 1.33 Open Beta szybciej niż oczekiwano!

[Obrazek: blog_ETS2_1_33_open_beta.jpg]

Ta aktualizacja zawiera kilka długo oczekiwanych funkcji, a także niektóre z najbardziej pożądanych naczep. Podwójna platforma to pierwsza z nich, teraz z możliwością zamiany na przyczepę kontenerową. Z tym również pochodzi Krone Boxliner, dla właścicieli Krone DLC. Kolejnym bardzo wymagającym dodatkiem jest przyczepa do przewozu cegieł - wielki biały wieloryb wśród przyczep - który teraz można dodać do floty. To oczywiście pozbawi cię radości z "polowania" na targ frachtu - wybór należy do Ciebie Smile

[Obrazek: 004.jpg]

[Obrazek: 005.jpg]

Zmiany w systemie powodują również pewne cechy, których niecierpliwie oczekiwano od dłuższego czasu. Generalnie najważniejsza jest opcja profilu w chmurze Steam. Żadnych profili utraconych lub usuniętych przez pomyłkę! Koniec z utrzymywaniem profili zapisanych na dysku flash dla osób grających na więcej niż jednym komputerze! Podczas gdy ta funkcja wymaga więcej testów, mamy nadzieję, że wkrótce zapewnimy bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich profili.

[Obrazek: 001.jpg]

Ostatnia, ale nie najmniej ważna lista żądanych funkcji, daje ci szablony konfiguracji ciężarówek i przyczep do wielokrotnego użytku. Ta funkcja powinna ułatwiać życie, a przynajmniej taką nadzieję, dla wszystkich - ale szczególnie dla tych, którzy lubią mieć całkowicie zunifikowaną flotę ciężko zmodyfikowanych ciężarówek. Jesteśmy pewni, że właściciele flot składający się z kilkudziesięciu ciężarówek i przyczep zgodzą się Smile

[Obrazek: 002.jpg]

[Obrazek: 003.jpg]

A dodatki nie kończą się na tym. Mówi się, że deszcz ma uspokajający efekt Zen (wielu naszych graczy odczuwa kojące doświadczenie po prostu przejeżdżając przez fajne krajobrazy w naszych grach), więc aby poprawić ten efekt, poprawiliśmy efekt graficzny deszczu. Krople deszczu na szkle powinny teraz wyglądać bardziej realistycznie. Mówiąc o punkcie widzenia kierowcy, powinieneś poczuć (i zobaczyć) poprawioną fizykę zaraz po uruchomieniu ciężarówki. Środek ciężkości dla prawie wszystkiego w grze został poprawiony, wraz z zawieszeniem, tłumieniem i hamowaniem. Staramy się znaleźć odpowiednią równowagę, aby jazda była przyjemna dla użytkowników kierownic i kontrolerów gier, a także dla graczy używających tylko klawiatury. Jazda platformą powinna być teraz inna, mam nadzieję na lepsze. Pomocne może być również dodanie nowego tasowania muzyki.

Aby zamknąć listę ważnych zmian, dodaliśmy parametr dla osób mających problemy z migającymi światłami. Wypróbuj inne ustawienia, pisząc g_disable_beacons 0/1/2 w konsoli. Mamy nadzieję, że jedno z nich dobrze Ci pasuje.

Ciesz się więc wszystkimi dodatkami, ale pamiętaj: to tylko otwarta wersja beta, a nie stabilna wersja publiczna - możesz więc napotkać błędy, niestabilność i załamania. To całkowicie w porządku, jeśli chcesz poczekać na ostateczne wydanie. Ale jeśli chcesz nam pomóc w szybszym przemieszczaniu się, doceniamy wszystkie opinie na naszym Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :) i raporty o błędach w tej Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :).

Jeśli chcesz wziąć udział w otwartej wersji beta, możesz znaleźć tę wersję w oddziale public_beta na Steam. Sposób dostępu do niego jest następujący: Klient Steam → BIBLIOTEKA → kliknij prawym przyciskiem na Euro Truck Simulator 2 → Właściwości → zakładka Betas → public_beta → 1.33 publiczny beta. Nie wymaga hasła.

ZMIANY:
Podwójne przyczepy z platformą ( wymagana skandynawia DLC )
Kupowane naczepy do przewozu kontenerów i cegieł (warianty platformy) oraz rynek ładunków
Profile oparte na chmurze Steam
Wielokrotnego użytku szablony konfiguracji ciężarówki i przyczepy
Udoskonalenia fizyczne (zawieszenie, tłumienie, hamowanie, COG)
Ulepszono zachowanie kropli deszczu na szkle
Tasowanie muzyki
Ustawienia lokalizacji nazw krajów i miast
g_disable_beacons (dla osób mających problemy z migającymi światłami, 0/1/2)
Krone Boxliner ownable ( wymagana Krone DLC )

MOD ALERT:
Ze względu na liczbę zmian większość modów będzie potrzebowała trochę pracy, aby nadrobić zaległości!

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych Dołącz do Nas :)

Kontynuuj czytanie...

Screen miesiąca
Screen Miesiąca
Listopad 2018 - zgłoszenia
Linki zewnętrzne
Aktualna wersja gry

American Truck Simulator

1.32.4.45s


Euro Truck Simulator 2

1.32.3.14s


On The Road

0.7.2.26


Reklama


Partnerzy

PAPROCKI TransportWildspeak


Polskie tłumaczenie © 2007-2018, Silnik forum MyBB © 2002-2018
Motyw graficzny © 2017-2018, Forum iTrucks PL © 2017-2018