Witaj na forum iTrucks PL

Aby przeglądać profile użytkowników, zakładać nowe wątki czy pisać odpowiedzi, musisz posiadać konto!
Zakładając konto należy je aktywować w ciągu 48 godzin, w przeciwnym razie konto zostanie automatycznie usunięte.

Dołącz do Nas!

Information Seven Years of Euro Truck Simulator 2
Napisane przez: Kamil - 20 Październik 2019, 05:08 - Brak odpowiedzi

Cześć przyjaciele, Pavel tutaj, jest to nieco osobisty wpis na blogu, który postanowiłem dziś napisać, nigdy nie był planowany w naszym kalendarzu blogów. Wróćmy do mojej starej roli na jeden dzień. Pisałem wpisy na blogu samodzielnie we wczesnych latach tego bloga. Czasy się zmieniają, teraz mamy bardzo zdolny zespół zajmujący się komunikacją ze społecznością fanów.

Siedem lat temu nasza gra Euro Truck Simulator 2 została wydana na oficjalnej stronie internetowej oraz w wersji pudełkowej w kilku krajach. Przeszliśmy długą drogę od premiery gry. W rzeczywistości jesteśmy na tej drodze znacznie dłużej, a pierwsza gra symulatora ciężarówek opracowana przez SCS Software została wydana w 2002 roku! To ogromna część życia zespołu podstawowego, który wciąż pracuje nad naszymi grami.

[Obrazek: ets2_release_s.jpg]
SCS Software świętuje wydanie Euro Truck Simulator 2 w 2012 roku.

Siedem lat po wydaniu ETS2 jest nadal bardzo istotny, w rzeczywistości jest to jedna z najczęściej granych gier na Steamie, co można sprawdzić tutaj na ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ). Niesamowita społeczność zgromadziła się wokół naszych gier, być może najsilniejsza w gatunku jazdy / wyścigów / sim na PC, jak widać na przykład na tym ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ).

Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć. Ale jesteśmy też pokorni przed tym, co nas czeka - wciąż jest tyle pracy, aby zmienić nasze gry w ciężarówki w najlepsze symulatory. I to zdecydowanie zamierzamy zrobić. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszej wspaniałej społeczności za ciągłe wsparcie w naszej misji, jesteście fantastyczni, dziękuję.

Nasz zespół rozwijał się przez lata. Siedem lat temu SCS Software liczyło mniej niż 20 osób. Obecnie w naszym praskim biurze pracuje ponad 170 osób, a sieć stabilnych kontrahentów rozrzuconych po całym świecie powoduje wzrost liczby pracowników o ponad 200! Cały ten talent i poświęcenie skupiają się bezpośrednio na ulepszaniu i rozwijaniu naszych simów, chociaż można uczciwie przyznać, że nieustanny rozwój i złożoność zarządzania dużym zespołem jest zawsze dla nas wyzwaniem, aby w końcu osiągnąć najwyższą produktywność, do której dążymy dla.

[Obrazek: 20years.jpg]
SCS Software świętuje 20 lat działalności w 2017 roku.

Dzisiaj napisaliśmy tweeta z informacją o rocznicy gry, a kiedy przeczytałem często emocjonalne reakcje, również byłem dość sentymentalny i ostatecznie zdecydowałem, że po prostu muszę napisać jakąś reakcję. (Staram się znaleźć czas na śledzenie naszych kanałów w mediach społecznościowych każdego dnia, przeczesuję wiele twoich uwag i opinii, w dzień roboczy lub w weekend). Przeglądałem

wiele starych postów na tym blogu, przypominając sobie o tak wielu kamieniach milowych, które minęliśmy po drodze; podpisujemy umowy licencyjne z tyloma producentami oryginalnego sprzętu, naszym pierwszym DLC, wydaniem American Truck Simulator , trafiając do pięćdziesięciu pracowników, potem stu, przenosząc się do większego biura, a kilka lat później ponownie przenosząc się do jeszcze większej przestrzeni, kroki z World of Trucksktóry wciąż ma tak wiele do zaoferowania, nasze podróże do branży gier i pokazów branży transportowej (nasz zespół  On The Road jest właśnie w tej chwili na PGA w Poznaniu , pokazując nasze nadchodzące DLC polskim graczom), różne wydarzenia, w tym wciąż- idąc na  imprezę charytatywną Różowej Wstążki, podczas której nasza społeczność okazała tyle hojności ... to niesamowite, jak wiele się wydarzyło, a my wciąż jesteśmy tutaj, silniejsi niż kiedykolwiek. Dziękuję Ci.

( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )

Może dołączysz do mnie na małą wycieczkę po linii pamięci ... i klikniesz poniższy link, gdy czytam wpisy z października 2012 r. , Kiedy wydano Euro Truck 2. Przygotowania, oczekiwanie, wydanie ... Pierwszy egzemplarz został sprzedany ze strony ( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj ) graczowi z Nowej Zelandii. Świętowaliśmy sprzedaż dwóch tysięcy cyfrowych kopii gry w mniej niż 24 godziny po premierze (tak przy okazji, najnowszy dodatek DLC Beyond the Baltic Sea wykonał ponad trzydzieści dziewięć tysięcy egzemplarzy pierwszego dnia na Steamie!). Zaczęliśmy odpowiadać od producentów ciężarówek, którzy do tego czasu nie byli gotowi słuchać naszej muzyki. Dobre czasy.

W nasze gry grają już dziesiątki milionów ludzi, w niektórych przypadkach zmieniając życie ludzi i wpływając na ich wybór kariery lub „po prostu” stając się dla nich hobby. Społeczność fanów naszej gry jest fantastyczna, uwielbiam ją powiększać.

Dzisiaj pod wpływem kaprysu postanowiłem zrobić coś niespotykanego, być może kontrowersyjnego. Szybko stworzyłem bardzo duży pakiet Steam zawierający wszystkie gry i DLC w naszym katalogu Steam i zastosowałem jednolity 77% rabat na wszystkie - no wiesz, 77% na te 7 latWink - w tym najnowsze wydania . Łączna cena może nie być tak przyjazna dla nowicjusza w gatunku, ale dla długoterminowych graczy naszych gier, którzy już posiadają większość zawartości, może być wyjątkową szansą na uzupełnienie biblioteki i uzyskanie wszystkiego, co wydaliśmy do tej pory dla ETS2 i ATS, w tym kilka wciąż solidnych wcześniejszych gier. Okazja jest świetna, szczególnie w przypadku najnowszych DLC, taka umowa może się nie powtórzyć przez lata. Będę trzymać ten pakiet tylko przez 24 godziny, nie jest reklamowany nigdzie indziej, ale tutaj, jako gest podziękowania dla naszych najbardziej lojalnych fanów.

Proszę bardzo:
( Aby zobaczyć link, zarejestruj się tutaj )

Mam nadzieję, że nadal będziesz się dobrze bawić z naszymi grami za siedem lat!

Z poważaniem,
Pavel Sebor, CEO, SCS Software.

Kontynuuj czytanie...Polskie tłumaczenie © 2007-2019, Silnik forum MyBB © 2002-2019,
Motyw graficzny © 2017-2019, Forum iTrucks PL © 2017-2019


Aktualny czas: 23 Październik 2019, 14:53
Dokumentacja | Tryb uproszczony | RSS
Task