iTrucks PL - forum o symulatorach ciężarówek

Pełna wersja: Już wkrótce kolejny event World of Trucks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już wkrótce kolejny event World of Trucks

Jasne jest, że społeczność fanów symulatorów ciężarówek bardzo dobrze się bawi w naszych imprezach World of Trucks. Trwające wydarzenie ETS2 Start Your Engines zostało już zakończone przez ponad 70 000 graczy!

Pamiętaj, że wydarzenie kończy się za tydzień, 17 czerwca.

Tysiące nowych dostaw jest codziennie gotowych, a Wy przesyłacie do nas wiele pięknych zrzutów ekranu z Waszych podróży. Wasze najlepsze zdjęcia ukazują się na Twitterze SCS Software.

[Obrazek: ezgif.com-gif-maker.gif]

W sekcji Screenów World of Trucks jesteśmy również przytłoczeni liczbą wspaniałych zdjęć dodawanych przez cały czas, dziękujemy!

Wasze zaangażowanie z ostatnich wydarzeń zainspirowało nas do wypróbowania czegoś nowego. Planujemy nową imprezę, tym razem odbywającą się w świecie American Truck Simulator, z wspólnym celem dla społeczności.

Zdarzenie ATS zostało wstępnie zaplanowane do uruchomienia wkrótce po zakończeniu bieżącego wydarzenia ETS2. Na razie mamy tylko wskazówkę, że następujące zdjęcie szpiegowskie zostało zrobione w nieznanym miejscu, weźcie też pod uwagę wzmożony ruch.

[Obrazek: ats_hq_5b0d2395_18vintage_FINAL.jpg]
Fajnie, że będą robić więcej eventów Smile Ja zrobiłem ten event w 6h.
SCS bawi się w podchody Biggrin Podoba mi się, czekałem na ciekawy event w ATS.
Przyjrzałem się temu zdjęciu i temu że zwrócili nam uwagę na wzmożony ruch. Czyżby planowali zrobić event w multiplayerze?
Raczej nie, bardziej wydaje mi się, że to po prostu wzmożony ruch ciężarówek AI, który ma zasugerować to, że podczas wyzwania będziemy przewozić materiały z likwidacji nasypu w Big Sur. Wink
Na Multi raczej nie będzie. Wiele osób sugeruje, że będzie event w stylu: jeżeli wszyscy przewiązą ponad X ton piasku, to usuniemy Big Sur i otworzymy drogę.
Inni jeszcze mówią, że ten 'powiększony ruch' moze mieć związek z pojawieniem się naszych pracowników na drogach, ale to też są spekulacje Wink

Wiec tak na prawdę pozostaje nam poczekać tydzień, na event w ATSie Wink
"with a common shared goal for the community."

Wszystko wyjaśnione, jeden cel dla wszystkich czyli dla przykładu - dostarcz 10,000 ładunków, cel będzie liczony dla wszystkich graczy razem.
Tylko ciekawe, jak wtedy nagrody rozwiążą? Bo co, dadzą jaką wywieszka każdemu, co oddał jeden ładunek, czy tym co zrobili 10, czy jak? Czy nagroda będzie wspólna w postaci jakiejś zmiany... ciekawe, dowiemy się dopiero jak ogłoszą Wink
W innych grach są progi, jeżeli gracze osiągną "X" dostają "Y" nagrodę, jeżeli osiągną "2X" dostają "Y" oraz "2Y" nagrodę, pewnie będzie tutaj tak samo, przy czym progi są dla wszystkich więc nawet ten kto zrobi 1 trasę dostanie wszystkie nagrody jak reszta ludzi ukończy wszystkie progi, chyba że zrobią minimalną ilość tras, tak czy inaczej, koła na nowo nie odkryją :d