iTrucks PL - forum o symulatorach ciężarówek

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich jestem Tomek jestem żonaty i dzieciaty czyli stary zgred od przeszło dziesięciu lat żyję, mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii. Obecnie jestem ładowaczem, czyli ładuję ciężarówy wózkami widłowymi w dużej Holendersko-Angielskiej firmie logistycznej. Prawo jazdy A, B, C+E, D lecz pan Doktorek ze względu na zły stan mojej pompy unieczynnił mnie zawodowo więc mogę sobie tylko pośmigać wózeczkiem marki Linde i czasem jakowosz znają mnie i mój stan posiadania we firmie podstawiam i odstawiam sobie autka pod załadunek/wyładunek. Grami SCS interesuję się od początku od 2002 roki kiedy to wyszła pierwsza pozycja
Hard Truck: 18 Wheels of Steel i po jakimś czasie zacząłem zabawę ze Zmodelerem. Obecnie do mojego majsterkowania wykorzystuję programy Zmodeler 2.0 i 3.0, Cinema 4D oraz kilka programów graficznych GIMP, DXT, Photoshop, Paint.net. Czasami dłubię jakieś pierdółki do gry raczej nic poważnego ze względu na brak czasu. Ot i cała historia.
Witam Cię bardzo serdecznie i czuj się jak u siebie Tongue
Siema Szczerbol
Czuj się jak w domu starszy bracie. Wink

Witamy serdecznie.
Miło Cię poznać Smile
Powitać Smile